| Shontellle a întrebat:

Cu ce trebuie sa ma dau,pentru ca mi-a iesit ceva rosu la ochi, si ma doare cand clipesc... urgent, funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate ai stat în curent. Încearcă să aplici o compresă cu ceai de mușețel. Dacă te duci la farmacie, îți va da niște picături. Durează puțin până te vei vindeca, aproximativ două zile. Știu, e jenantă durerea, dar n-ai ce face...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la oftalmologie, nu încerca să te tratezi după bunul plac!
Pa, pa.

| Shontellle explică (pentru Legiuitoarea):

Exista si o crema anume...

| marktheshark a răspuns:

Te-a tras curentul, in 2-3 zile daca nu mai stai iar in curent va trece de la sine fara nici o crema sau picatura. Daca nu trece asa inseamna ca este ceva mai grav si va trebui sa mergi la doctor.Eu am avut probleme cu o ureche din cauza curentului care sa desfundat in 3 zile.