| Alexandra2383 a întrebat:

Buna! Ieri mi-a aparut o pata mica rosie pe un ochi si cand m-am trezit era tot acolo. Cand clipesc se duce in jos, nu ma doare dar este cam incomfortabil cand clipesc, se simte ceva in ochi, de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa spart un vas de sange hemoragie, mergi la medicul oftalmolog sa te consulte, porti ochelari?