| madonica a întrebat:

Cu ce va ocupati timpul?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si am uitat sa va spun ma ocup de ingrijirea gradinii, am o gradina superba, cu flori super, acum la loc de cinste sunt trandafirii in diferite culori si manusa maicii domnului cu un parfum ametitor. In cateva zile imi infloresc crinii si tot asa am flori pana toamna tarziu...

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu de toate:curatenie, gatit, spalat, citit, excursii cu familia ...si bineinteles TPU.

cami
| cami a răspuns:

Citesc, TPU, iesitul afara, cam asta ar fi.thinking

pupimik
| pupimik a răspuns:

Scoala...iesiri la suc..stat pe net...mers prin cluburi

| dulshe a răspuns:

TPU este principalul, adica aici sunt ajutata si ajut si pana termin de raspuns la toate intrebarile noi, se face searalaughing.

| Bianca26bb a răspuns:

Nu mi-am facut program. De obicei, mai rar ma joc la calculator, ma uita la TV (stiri, desene...). Pe primul loc... scoala... imi ocupa cel mai mult timp cu temele ei straight face...

| Cryss a răspuns:

Citesc, ma joc pe calculator, desenezbig grin... Navighez pe net thinking

| Cryss a răspuns:

Citesc, ma joc pe calculator, desenezbig grin... Navighez pe net thinking Ies pe afara happy.

| Paula a răspuns:

Prieteni, iubitul, facut curat, citit si net... acum ca scoala s-a terminat pentru mine... ce altceva pot sa fac... a. A si sport smug. big grin

| mami a răspuns:

Servici, gatit, spalat, calcat, curatzenie, apoi nepotzelul, de fapt el ma ajuta la toate
gradina am transformat-o in parc
multe flori tufe pietre un mic lac
apropo cred ca miine infloreste primul nufar
seara pe TPU pina se inchid ochii

| naty_3185 a răspuns:

Scoala, TPU, tv, udatul florilor, treaba din curte, vizite la prieteni!

| dreamerlainen a răspuns:

Merg la scoala, lucrez, alerg, ies in oras, citesc, stau aiurea la calculator happy
Cel mai mult imi place insa partea de relaxare - sa lenevesc in pat in diminetile de weekend, sa calatoresc de cate ori am ocazia si sa ma uit la filme happy

| prettyodd a răspuns:

Acuarela, Fotografie, Pensula, Chitara, Prieteni, Plimbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citit, internet, tv, plimbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, momentan vb cu Emil la microfon love struck Geez ce dor mi-era de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Zic mai bine cu ce nu mă ocup.
Am un program veșnic încărcat: serviciu, sala de sport, școală, treburile casnice (curățenie, călcat, spălat, gătit, vizite frecvente pe TPU, tv, muzică, etc.), plimbări, cluburi, etc.
Zi și noapte.
Pa, pa.

| maria4320 a răspuns:

O zbatere continua de aripi...si prea putine lucruri pentru suflet.