| Curious2 a întrebat:

Buna, cu ce va ocupati timpul?

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai lipseste sa ma apuc de gatit si pilotat avioane, in rest, cred ca fac de toate.
Dar ma relaxez/mi-e lene o mare parte din timp.

| SilentRain a răspuns:

Cu nimic special

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Citesc și mă plimb.

| gemeni6226 a răspuns:

Pina acum majoritatea timpului cu munca si cu vizionari de filme.

| StrongHeart a răspuns:

Citesc,fac sport,muncesc, ma joc pe calculator, ma uit la filme, ma joc cu catelul, fac mancare.In viata trebuie sa stii sa faci de toate, sa fii descurcaret, stii ce zic?

| Curious2 explică (pentru StrongHeart):

Da, inteleg.

| StrongHeart a răspuns (pentru Curious2):

Nu te intrebam daca intelegi prin "stii ce zic?"
E o expresie care mi-a intrat in vocabular din reflex
Stiu ca stii ca stiu ca stii ce zic laughing

| Curious2 explică (pentru StrongHeart):

A! am inteles
Stiu expresia.

| mastadont a răspuns:

Cu de toate, munca, citit, șah uneori în week-enduri, învăț python, meditez, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc.

| DeathOfDreams a răspuns:

Cărți, învățat/proiecte/teme pentru facultate, ceea ce toate intră în programare, seriale când am timp. Mi-ar plăcea să fac și alte activități în afara laptop-ului, dar din păcate, nu-mi permit atât de mult.

| Anonima163333 a răspuns:

Pe telefon, citesc, îmi fac lecțiile, fac sport, ma plimb prin curte, fac ordine prin casa și cam atât.