| ShowTim3 a întrebat:

Cu ce vedeta/star sau chestii din astea credeti ca semanati ca infatisare? Sau aveti prieteni care seamana cu personalitati din astea?
Eu seman cu Pato, cand era mai mic (mai uratel de fel era, da acum arata bine, sper sa se intample acelasi lucru si cu mine laughing )
Si mai am niste prieteni, unul care seamana cu Smiley, si altul care seamana cu Florin Salam laughing arata aproape la fel singura diferenta e ca el nu are barba si are un ten mai inchis (si gradul de cultura e altul normal )
Voi?

7 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Cand ma supar rau, seman "decat"cu tot clanul Butoane.
Ăhmmm, si m-ai intrebat asta ca sa ce?!

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Hehe, ai vrea tu.
Ia zi-mi, eu semăn cu cineva? (în privat, te rog, departe de ochii curioșilor)

| Mickulash a răspuns:

Mark Antoni

| AlexandraHNY a răspuns:

Seman cu angelina jolie la fata ff mult, in afara de culoarea ochilor

| myhaelutzza a răspuns:

Eu seman cu Blair din Gossip Girl.toti prieteni mi-au spus astahappy

| Marius444 a răspuns:

Jamie Bell.

| vallerya a răspuns:

Eu seman cu Shakira, indeosebi la par