| Syssissy a întrebat:

Cu cine, unde si cum vreti sa va petreceti sarbatorile? Si ce ati vrea sa va aduca mosul?

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, sincer eu aş vrea să-mi petrec sărbătorile alături de tatăl meu în Austria şi cu fratele meu. Acum problema este că nu se poate aşa că o voi face acasă cu familia şi prietenii. Iar de la Moşuu vreau un gram de fericire un copac de iubire şi o mulţime de prietenii care să-mi fie alături la bine şi la greu. Atât vreau de la acest crăciun minunat.
O seară plăcută!

| NutellaFinetti a răspuns:

In Romania, si il las sa isi puna imaginatia la treaba...

| AdeSkumpa a răspuns:

In familie si as vrea un i-pad

Stiu ca am pre multe fite dar...

| Flow98 a răspuns:

Buna seara. Eu mi-as dori sa-mi petrec sarbatorile adica craciunul cu familia mea si sa mergem la tara si sa fie toata unita ca sa zic asa. Si as vrea sa-mi petrec revelionul la un prieten de clasa. big grin Sau tot cu familia daca se poate. Si eu imi doresc de la mosul sanatate. Ca nu-i nimic mai important ca sanatatea.

| Axis a răspuns:

I-paddddddddddddddddd! ♥