| valentinox a întrebat:

Credeti ca! va retrograda Unirea Urziceni?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu se poate vorbi despre retrogradare/campionat/cupe europene acum, după 7 etape.
După 20 de etape, am putea să ne dăm cu părerea dar acum e prea devreme.
În sezonul 2005-2006, la finalul turului FC Vaslui avea 0 victorii, 6 egaluri şi 11 eşecuri şi era pe ultimul loc la 16 puncte de salvare şi totuşi a făcut 37 de puncte în retur (locul 4 în clasamentul returului) şi s-a salvat... la mustaţă dar s-a salvat.
Aşa că... mai e mult până departe.
Şi Dimuinamo a sperat la titlu şi l-a pierdut în două etape aşa că orice e posibillaughing. (Asta a fost pentru @andrei care insultă Steaua)
Apropo andrei, mai ţii minte meciul cu Foresta? Să-ţi amintesc de 4-0 în min. 72 şi 4-5 rezultat final?
Sau poate eşti CRApidist şi să-ţi amintesc de cele trei meciuri consecutive (cu FC Naţional, Oţelul şi Poli Iaşi) încheiate 3-3 după ce CRApid avea 3-0 la jumătatea reprizei secunde?!
Bucuraţi-vă de fotbal!

| andrei a răspuns:

Nu daca a batut steOAIA nu va retrogrda pentru ca inca mai are valoare

Răspuns utilizator avertizat
| alecs94 a răspuns:

Da

| adrian550 a răspuns:

Din pacate da