| ashfahlot a întrebat:

Ce ziceti ca face Unirea Urziceni cu Sevilla?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal...pai "urzicenii"...

poate un egal acolo...sevilla nu-i barcelona totusihee hee eu zic ca se poatebatting eyelashes macar un punct sa scoata

7 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Face egal sau ia bataiehee hee

| Sabwy a răspuns:

Egal :p... sau printr-o minune. castiga. totul e posibil.tongue dar cand joaca?

| darknet a răspuns:

Egal... Adica cine stie? confused Sper totusi sa termine peste Rangers in grupa, adica pe 3. big grin Dar cam greu.

| FearNoEvil a răspuns:

Bate, ia bataie sau face egal. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca un meci? Zic bine?batting eyelashes

| delphigab9 a răspuns:

Poate castiga sau poate pierde. depinde doar de ei

| ashfahlot explică:

Sabryna, joaca miercuri de la 21:45 big grin vizionare placuta daca te uiti. si eu sper sa castige sau macar un egal tongue