| anonim_4396 a întrebat:

Culturistiilor, am si eu 2 intrebari pentru voi, sunt bune proteinele " aptonia Mass Gainer "?, si spuneti-mi si mie cum sa le iau un prospect ceva... de cate ori pe zi, dupa antrenament, inainte. si ce mai trebuie Funda.

1 răspuns:
| StaiCaTrag a răspuns:

Pai sunt bune daca vrei sa cresti in masa musculara dar ai grija sa nu le folosesti in exces pentru ca pot fi daunatoare. cat despre programul cum trebuie sa le ei cauta si u pe google pentru ca sunt mai multe moduri cum le poti lua alege unul si bunwinking