| MaTrIx8378 a întrebat:

Culturistiilor happy, am si eu 2 intrebari pentru voi, sunt bune proteinele " aptonia Mass Gainer "?, si spuneti-mi si mie cum sa le iau happy un prospect ceva... de cate ori pe zi, dupa antrenament, inainte. si ce mai trebuie happy Funda.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Da si tu un link la produs, sa vad ce contine.

In general, un gainer trebuie luat dimineata si IMEDIAT dupa antrenament, acestea sunt cele mai bune momente pentru administrare, dar poate fi luat si intre mese.