| BarbieNuMaiViseaza a întrebat:

Cum adaug si eu mai multi vecini la Barn Buddy.Ca invitatii nu pot sa trimit.

6 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Folosesti butonul galben din dreapta, mai sus de joc.

| YoYoXoXoXD a răspuns:

Păi...Cum să nu poţi trimite invitaţii?
Hmmm ...Mai încearcă să dai click pe"Adaugă mai mulţi vecini", după care selectezi prietenii pe care vrei să îi inviţi în joc printr-un click pe imaginea lor de profil, apoi TRIMITE INVITAŢII...
Altfel nu ştiu puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu o metoda sigura.in primul rand Intri pe fiecare profil al celor care joaca barn buddy (prietenii tai din lista, daca nu ai ii adaugi ca prieteni) si sus in bara iti apare linkul respectivului profil, de ex.:http://www.hi5.com/friend/p123456789--nume--html /Din link copiezi numarul: 123456789 fara litera p, doar numarul.Deschizi o pagina de internet si copiezi linkul de mai jos noua pagina web, iar dupa "r":" copiati numarul de mai sus ". http://www.hi5.com/......pCanvas.do crede-ma, e suta la suta sigur.eu asa am facut si acum am 30 de vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe ionelstoaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati va rog pe ionelstoaca sa va adaug la vecini barbudi

| nely19 a răspuns:

Pai iti zic eu sigur, ii rogi pe prieteni tai care au hi5 sa te bage in top dupa care cu un refresh data pe pagina de la burn budy iti va apara atutomat:*

fundita?