| 404namenotfound a întrebat:

Cum aflu ce driver video imi trebuie la calculator? Cel original nu merge instalat, asa ca descarc altul. Funda!
PS.

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Aflii mai intai ce model de placa video ai (click dreapta pe My Computer - Properties - Device Manager si te uiti la Display adapters), apoi intri pe site-ul producatorului (nVidia, ATI etc.) si descarci driver pentru modelul tau.
Sanatate!

| 404namenotfound explică (pentru GregHouse):

Modelul este Asus. Am intrat pe site-ul respectiv insa nu am gasit sa descarc driverul. Daca ma poti ajuta, lasa-mi ID-ul tau. Mersi!

1 răspuns: