| DarkKing67 a întrebat:

Am o problema si vreau urgent un raspuns!
Cum aflu ce "video card driver" imi trebuie la PC si cu s-o descarc.
Urgent! Dau FUNDA si VOT.

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Daca ai internet acesseaza linkul de mai jos:
http://www.ma-config.com/en
Click pe start detection.
instalezi programul si dai click pe iconita de pe desktop.
Iti scaneaza unitatea centrala si iti da configuratia ta si dupa aia click pe find driverssi iti link-urile cu site-urile de unde poti descarca driver-ele (free).
Este cel mai bun si functioneaza la toate (pc, notebook, etc.) pentru ca are cea mai mare baza de date pentru driver-e.

Multumesc anticipat pentru funda si vot.

| DarkKing67 explică (pentru BBJHHRUGs):

Multumesc! Iti sunt recunoscator! Din partea mea ai o funda si 2 voturi(

| DarkKing67 explică (pentru BBJHHRUGs):

Dar unde salvez folderele zip?

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru DarkKing67):

Cu placere. Si eu iti multumesc pentru vot si funda.
Le salvezi temporar pe harddisk in pc, in folderul unde s-a descarcat si le pui pe un stik - o sa ai nevoie de ele mai tarziu si le tragi pe cd. Nelamuriri bbjhhrugs@yahoo.ro sau 0730187948.