| nimicaici a întrebat:

Cum ar trebui sa fim noi, veseli, optimisti si glumeti sau seriosi

Răspuns Câştigător
| rapa a răspuns:

Ar fi prea frumos

13 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Viata e mai interesanta cind esti ptimist mai intii, apoi urmeaza veselia si gluma.As putea spune ca e bine de toate cite un pic, adica nici prea glumeti, dar nici chiar prea seriosi.Sunt situatii unde cu gluma sau veselia nu te prea descurci, si invers.Adica e cel mai bine cind combini ambele situatii!

| DianaScorpio a răspuns:

Trebuie sa gasim un echilibru intre cele doua.

| ShowTim3 a răspuns:

Faci shake din ele

| wizopo a răspuns:

Toate, dar sa nu exageram cu niciuna

| cherrybomb a răspuns:

Sa ai putin din fiecare

| florentina_9904 a răspuns:

Cate putin din fiecare

| cevacumva a răspuns:

Toate ar trebui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de situatia in care ne aflam.

| andreigroza19 a răspuns:

Optimisti si seriosi

| NedelcuRemus a răspuns:

Tot ce ai zis tu noi trebuie sa fim. Funda?

| floriilegale a răspuns:

4in1

| Simonaaaa a răspuns:

Sa te gandesti la lucruri amuzante fericite ca asa ma gandesc eu cand sunt suparata :X:X:X

| CatalinGM a răspuns:

Sall.Depinde de situatie, dar in general prima varianta este cea corecta!