| bahoi a întrebat:

Cum ar trebui sa i zic la frizer sama tunda daca eu vreau in laturi scurt, dar nu chiar de tot iar sus vreau mediu cat sa mai pot sa imi fac ţepi. Ce numere?

5 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Vrei sa te tunzi scurt in laturi? Nici o problema.Cauta pe cineva care are porci, cu siguranta o sa gasesti si laturile in care sa te tunzi. Succes.

| bebelusa_9541 a răspuns:

Poate sa te ia cu 2 sau 3 pe parti si sus din foarfek...ca 4 e destul de scurt daca vrei pentru tepi:*

| kicsihari23 a răspuns:

Spune-i numai cum vrei sa fie pentru ca stie el cu ce numere sa te tundawinking.

| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Ai vazut vreo poza pe internet cu aceasta tunsoare? daca da,descarca poza si o arata si acea persoana care vrei sa te tunda! si ii explici ca vrei asa,si acolo asa si sa pot sa imi fac tepi... poti sa te duci la un specialist, daca de duci la un incepator te sluteste, asa cum mi-a facut si mie big grin

| Prodan_Vladutz_1994 a răspuns:

Sall vreau si eu cum pot sa-i spun la frizzer sa ma tunda ca cristiano ronaldo