| DarkShina5566 a întrebat:

Cum as putea decupa cu PhotoScape o poza? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

Dai la CROP si ti'o decupezi cum vrei!

2 răspunsuri:
| SAID a răspuns:

Dai la crop sau cauta pe net tutoriale.

| SuzySweet a răspuns:

Pai nu mai stiu exact, pentru ca mi-am sters photoscape-ul, dar daca ai facebook, poti intra pe pagini de sfaturi pentru admini si iti vor zice. Dar cel mai simplu e pe paint. Faci click dreapta pe poza si dai la edit. Ti se va deschide automat paint-ul. Iar sus de tot, arata un dreptunghi punctat, dai pe el si poti decupa cum vrei poza. Dupa ce ai terminat, o iei cu mouse-ul si o tragi in staga sus, chiar pana in colt. Apoi micsorezi poza pana unde e cea decupata si o salvezi.
Stiu ca pare complicat cand iti spune cineva, dar incearca. SUCCES!