| Walhalla a întrebat:

Cum se poate decupa o poza in photoscape..de ex...e o poza cu mai multe persoanaje si eu vreau sa copi pe unul din ele...

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Intra in photoscape- editor-crop- pui imagina -copii persoana, si jos la crop scrie Crop ssi dai acolo

| Juleuuss a răspuns:

Păi, intri în photoscape, apeși EDITEAZĂ, și alegi o poză pe care vrei s-o editezi. După ce ai ales poza, vezi că sub acea poză sunt 4 opțiuni - POZĂ - OBIECTE - CREPONEAZĂ - TOOLS. Tu trebuie să alegi CREPONEAZĂ, și decupezi poza. După, apeși pe pe butonul unde scrie creponează, și gata. După aceea, salvezi poza.
Sper că te-am ajutat. Baftă!

| Walhalla explică (pentru Juleuuss):

Reformulez,imi cer scuze...o persoana dintr-o poza cum o decupez? Adik..eu vrea sa decupez o anumita persoana dintr-o poza obisnuita si sa o pun de ex.pe un peisaj sau orice altceva...deci sa o decupez pe ea, nu in forma patrata.

| Juleuuss a răspuns (pentru Walhalla):

Păi, doar așa poți decupa persoana. NU poți decupa fix după conturul corpului.

| MishalufLv a răspuns:

Cand intri in photoscape dai la editor>crop si dai tot crop apoi salvezi

| voicuadelina a răspuns:

Intra in photoscape- editor-crop- pui imagina -copii persoana, si jos la crop scrie Crop ssi dai acolo. Sper ca te-am ajutat!