| DanuTzCarbon a întrebat:

Cum as putea sa cresc in inaltime? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| GoodIntentions a răspuns:

Fă sport, în general baschet sau handbal!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa cresti cu trecerea timpului

| leonardo a răspuns:

Inscrie-te la baschet sau volei sau handbal.

| Edwwward a răspuns:

Cand eram mic eram foarte pitic,de cand m-am dat la baschet am inceput sa cresc,dar nu toti de la baschet cresc asa mult ca mine, fiindca erau multi inaintea mea care erau cat mine si acum sunt mai inalt decat ei laughing, pur si simplu cresti cand vei creste mare cum ar fi eu am 12 ani si am 1.74 laughing

| madalyna a răspuns:

Nu cred ca exista o"reteta" sa cresti, dar o sa vezi ca o sa cresti cu trecerea timpului.Nu trebuie sa te simti complexat pentru ca esti mic.Uni oameni sunt diferiti si asta ii face sa fie mai speciali.Trebuie sa inveti sa te adcepti asa cum esti.Fiecare persoana ie frumoasa in felul ei de a fi...

| Cristi_3033 a răspuns:

Nu cred ca poti modifica prea mult inaltimea ta,asa e felul tau obisnuieste-te cu asta totusi stai atarnat la bara cateva minute pe zi si fa un sport gen:Baschet, handball, volei.Succes