| Beatriceeee a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de 150 ron in cateva saptamani tinand cont ca parintii nu imi dau prea multi bani la scoala si de muncit nu stiu. sunt prea micuta(ma refer la inaltime) a. si sa mentionez ca am 17 ani :*

Răspuns Câştigător
| Wotan a răspuns:

Poate angajeaza la impartit pliante pe la blocuri, fa teme sau referate pentru colegi, ajuta cu ce sti mai bine vecinii, profesorii...si poate ai noroc si strangi banii

2 răspunsuri:
| OaNa112 a răspuns:

Paii depinde,,, daca e vara poti sa te angajezi la part-time undeva la vandut inghetata sau chestii din astea si iti vor da banii la zis daca zici ca ai 17 aniwinking

| D3n15 a răspuns:

E usor inregistreazate la avon, oriflame etc daca dai comanda de mai mult de 150lei iti da bani sau bunuri(ceasuri, ochelari, genti) dai funda>>?