| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma distrez cu cea mai buna prietena pe calculator?big grin

Funda la cel mai bun raspuns si rapid!

14 răspunsuri:
| William a răspuns:

Faceti un cs.

| nonameih0000 a răspuns:

Karaoke laughing

| Crazyeo a răspuns:

Eu zic că puteți să vă jucați : Băiatul de foc și fata de apă! Bafta și distracție plăcută!

| suffarstar a răspuns:

Jucati-va mortal Kombat in 2 laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti faci un id de baiat si s-o bagi pe o prietena de-a voastra dandu-te baiatthinking laughing)

| Robieski a răspuns:

Un film amuzant
Jucand niste jocuri
Cautand ceva amuzant pe youtube
Sa va uitati la poze haioase

| On3St4r a răspuns:

ChatRoulette! Distracție plăcută!

| KENNKOV a răspuns:

Jocuri online, karaoke, farse pe mess sunt multe chestii

| Manuela18 a răspuns:

Depinde. Daca sunteti in aceeasi camera cu un singur calculator atunci cel mai simplu este sa ascultati muzica si sa va uitati la reviste online, sa cititi mondenitati. Daca sunt doua calculatoare atunci un joc in doua e cel mai simplu: biliard, nu te supara frate, tenis sau orice va place voua. Distractie placuta!

| RedRoses a răspuns:

Va puteti juca jocuri online.
Puteti sa va uitati la filme de groaza sau romantice (depinde cum va plac)
Daca sunteti la case diferite puteti sa desenati si in acelasi timp sa vb la casti si sa puneti si WEB(si va puneti camera in timp ce desenati)
Ascultati muzica si dansati
Face-ti KARAOKE
Sper ca te-am ajutat!

| G-Power_Dorina_1994 a răspuns:

1.Intrati pe mess la-so pe ea prima (o ora).
2.Intra pe facebook (daca aveti)
3.I-a un popcorn sau ceva de mancat.
4. Uitativa la un film de groaza(horror).

Răspuns utilizator avertizat
| ciprian1987 a răspuns:

Va uitati la farse sau faze comice.

| Admin45 a răspuns:

1.Puteti sa va jucati jocuri in 2.
2. Puteti sa cantati karaoke.
3. Puteti sa va uitati la un film.
4. Puteti sa intrati pe facebook si sa cititi certurile altora.(asa veti rade foarte mult)
Funda happy?