| Radu0088 a întrebat:

Salut am 14 ani si vreau sa mă distrez cu prieteni opțiuni? Știți ce sa fac sa ma distrez unde sa mergem etc?

(răspuns rapid va rog)

Răspuns Câştigător
| Ionut659 a răspuns:

Păi ai gta 5 online, rust, minecraft, etc. Acolo faci ce vrei. Dacă vrei ceva natural nu prea mai găsești

1 răspuns:
| StefanFlorea a răspuns:

Pai la o cafenea, eu ador cafeaua, prin padure, dar sa stiti drumul si la intoarcere, e foarte minunat sa te plimbi prin natura. Astea imi plac mie, acum depinde ce preferinte aveti voi, discutati si stabiliti ceva