| ramonna a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac sprancenele mai subtiri? Le am arcuite si groase, eu as vrea sa le las aceeasi forma dar sa le fac mai subtiri, cam de unde ar trebui sa le pensez?

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Parerea mea este ca pentru prima data ar trebui sa mergi la un salon de cosmetica, pentru a le da o forma.

| Ana a răspuns:

De jos trebuie sa le pensezi, sa le faci mai arcuite si nu foarte subtiri ca dupa aia se vad urat. ceva de genul http://www.egirl.ro/images/articles/3162/sprancene-groase.jpg

| fluturasul a răspuns:

Mergi la un salon de cosmetica. un pensat nu costa mult si asa vei avea succesc garatat. explica-i cosmeticeanei ce vrei si cum vrei sa arate sparcenele tale nu incerca tu sa ti le faci ai putea regreta si dupa nu vei mai sti cum sa ti le faci la loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De doua luni ma straduiesc sa repar la salon ce am stricat acasa singura, neajutata de nimeni! Refuz sa ma privesc in oglinda!
Lasa penseta jos si da 10 lei pentru un pensat profesional!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac?cryingcrying mi-am stricat sprancenele is mici mici mici acum si am 13 ani ajutor plscrying