| TheHGlife a întrebat:

Cum as putea sa-mi petrec timpul liber. sunt intr-un oras unde nu poti sa mergi la o sala de karate, la fotbal mas duce da sunt multi fitosi acolo. mai bine merg cu prieteni ziua... dar alceva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc asa, ma pregatesc ca si cum as iesi cu gasca, dar ies singura.ma plimb, colind magazine, zambesc dragut la baietii draguti.si stii care e secretul meu ca sa nu ma plictisesc niciodata? imi spun ca nu ma pot plictisi, chiar daca ma plictisesc, gasesc ceva de facut si trece timpul mai repede! gandeste asa si sper ca va merge.gandeste-te in preajma cui te simti cel mai bine, langa cine ai ce face...eu asta fac! te pup si ai grija de tine, sa NU te plictisesti!happy

4 răspunsuri:
| TheHGlife explică:

Da jocurile mmorpg (metin2.ro) asta joc... imi plac da nu pot sa stau toata ziua la PC si asa am probleme cu un ochi... stau cam 1-2 pe joc si cand e nasol afara stau mai mult. oricum as avea ce face as merge sa inot, sa joc fotbal sa ma plimb cu bicicleta sa ies cu prieteni etc dar vremmea nu-mi permite (ploua, ploua, ploua si nu se mai opreste si e ceata. oricum azi nu am mai rezistat sa stau in casa si am iesit la fotbal pe ceata oricum daca ati avea niste ocupatii in casa nu stiu

| dedesh a răspuns:

Pai ai putea merge la un film sau prin parc cu rolele sau bicicleta.sau pur si simplu la alergat sau plimbat. te poti juca un fotbal sau un tenis de picior si in fata blocului,(cred). poti merge in oras, mall, sau pe terasa, la o bere, o inghetata, suc ce vrei:)

si poti viziona meciurile:)alaturi de prietenii tai:P
http://www.starszone.eu/membrii.php?id=5760

| alexH a răspuns:

Din moment ce intrebi asta, e clar ca esti plictisit. Din moment ce te joci metin, e clar si DE CE esti plictisit.
Mai bine te apuci de un sport, cum ai spus si tu, fotbal. Care e problema ca sunt "fitosi" acolo? Daca te duci sa te tii de el, sa te apuci de performanta, nu ai treaba cu "fitosii", tu iti vezi de treaba ta. Pana la urma din metin nu ai viitor, din fotbal insa s-ar putea sa ai.
Parerea mea.winking

| halo a răspuns:

Daca ai putut sa ne scrii inseamna ca ai un pc big grin la dispozitie.tongue incearca cateva jocuri mmorpg(gen metin2.ro... jade dinasty) sincera sa fiu cand intru pe astfel de jocuri ma uita Dumezeu la pc laughing asa zic eu ca trece cel mai repede timpul cand te plictisesti sper sa fii fost de ajutor :*

Întrebări recente