| sufletel_3672 a întrebat:

Unde imi pot face si eu niste prieteni, amici sau cunostinte cu care sa ies in oras sau sa-mi petrec timpul liber? Din diverse motive, am ramas fara astfel de prieteni si acum ma simt singura. Astept raspunsuri, mersi!

Răspuns Câştigător
| Razvan_9009 a răspuns:

Depinde si de varsta de ceea ce iti place sa faci si de orasul in care stai

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Oriunde intalnesti oameni cu interese comune in activitatea ta zilnica.

| zuzumic a răspuns:

La scoala, in parc pe centru etc

| Hombre a răspuns:

Ii poti gasi oriunde numai ca tot "din diverse motive" nu-i gasesti.

| sufletel_3672 explică:

Persoanele cu care interactionez in activitatea mea zilnica nu au nimic in comun cu mine, in afara de activitatea pe care o desfasuram. E ceva de genul, fiecare cu viata lui.