| AlexPaliciuc a întrebat:

Cum as putea sa strang si eu vreo 7-9 milioane? Am 13ani si strang pentru o unitate noua la 11milioane...Am strans pana acum 2milioane alocatia bani de la parinti si gaming...Cum as putea sa strang restul metode noi? big grin FUNDAAAA big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am strans pentru chitara 900 lei ( 9 milioane) in cateva luni.
-alocatie
-bani primiti de pe la rude de Craciun si Pasta
-300 lei de la parinti

Daca parintii iti dau bani sa iti cumperi o punga de chipsuri sau mai stiu eu ce la scoala, te sfatuiesc sa iti faci pachet de acasa si sa pastrezi banii

| AlexPaliciuc explică (pentru anonim_4396):

Nu ai cum sa strangi atati bani in acele cateva luni pentru ca ai zis ca ai primit bani de la rude de craciun si paste de la craciun pana la paste nu sunt cateva lunihappy
Si asta fac deja strang bani din alocatie si pastrez bani de pachet la scl

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexPaliciuc):

Asta mi-a scapat, dar voiam sa spun ca mai aveam ceva bani stransi de Paste.
Am completat cu ce am primit de Craciun si cu cata alocatie mai aveam.Mi-am luat chitara la sfarsitul lui februarie