| AlinAlinul a întrebat:

dau funda!Am 16 ani si vreau sa imi strang niste bani aproximativ 20-30 de milioane de lei vechi(precizez ca am strans 20 de milioane dar intr-un timp lung), va rog spuneti-mi si mie niste metode de a face bani la varsta mea , am incercat sa ma angajez nimeni nu ma ia ca am 16 ani...sau sa imi ziceti ce metode folositi voi de economisire...mai "iau" si cv de la parinti dar putin ca sa nu observelaughing va rog ajutati-matongue

Răspuns Câştigător
| CK_JVL_1995 a răspuns:

Fa-ti bursa pentru venituri mici la liceu si iti va veni in jur de 1 mil jumate 2 pe luna plus ce castigi de la ai tai... daca te tii de bani ajungi sa strangi cat vrei. A si pe deasupra poti sa te angajezi la mc sau ca promoteri daca ai ambitie strangi banii care ti i-ai propustongue Baftaa sper ca am fost de ajutor ::X Funditssaaapuppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

BANI ADEVĂRAŢI http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com de ce să munceşti pentru alţii pentru 200 de euro/lună când poţi munci pentru tine pentru 500-1. 000 euro/lună!?!? MIe au început să-mi intre comisioanele în conturi, urmezi tu AFILIAZĂ-TE chiar acum cu ce-ţi convine de pe http://www.blogarismeromanesti.blogspot.com chiar acum NU lăsa banii să treacă pe lângă tine!

| AAlinaaa a răspuns:

Cand te duci la scoala banii care tii da parinti tai nu ii mai cheltui pe mancare. Poti sa le spui parintilor ca ai de dat niste bani pe la scoala, sau ai putea sa faci treaba prin casa in schimbul unei sume de bani. Poti incerca chestia cu treaba prin casa si cu bunicii, ei sigur iti vor da o suma mai generoasa.Succes.

| AlinAlinul explică (pentru AAlinaaa):

Nu ma gandisem la treaba cu." trebuie sa dam niste bani la scoala" e bunalaughing)) mersi mult, inca mai astept pareri si la final vad cui dau fundabig grin: mersi mult

| AAlinaaa a răspuns (pentru AlinAlinul):

Nu ai pentru ce.Eu metodele astea le aplic si sunt eficiente blushing