| andrei543543 a întrebat:

Am 12 ani si strang bani de aproximativ 2 ani.
In 2 ani am strans 5 milioane ce as putea sa-mi iau cu acesti bani?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu zic sa-i tii acolo pana cand stii ce vrei sau ce-ti lipseste

| MadRaven a răspuns:

Ia-ti eva care stii ca iti va folosi, un lucru pe care til doesti cu adevarat.
Nu ii cheltui pe bomboane sau altceva.
O idee mai buna ar fi sa mai strangi bani in continuare, si sa iti iei o tableta sau un smartphone.
Baftă!

| TheStory a răspuns:

I-ati ceva ce ti-ai dorit mereu.

| Keith a răspuns:

Nu sunt atat de multi bani 5 milioane, iti recomand sa strangi in continuare bani si sa iti cumperi ceva frumos si durabil.

| Bristena a răspuns:

Buna!
Si eu am tot 12 ani.Ce ti-as recomanda eu ar fi o tableta.Eu am una si chiar imi foloseste. Nu-ti recomand sa-ti iei telefoane etc. Se demodeaza foarte repede.Un bun exemplu ar fi chiar Iphone.
Sper ca te-am ajutat! happy

| Maskeried a răspuns:

Buna propunerea lui Zonzonika dar am o intrebare : de ce ai pus la dragoste si sex articolul?

Poți să-ți cumperi un joc nou, spre exemplu, sau să mai strângi pentru un PC sau piese de PC noi.

| AndreiBolos a răspuns:

Un PlayStation.

| yonutzzz95 a răspuns:

Ia-ti cv ce iti va folosii pe viitor, ceva ce iti doresti tu foarte mult

| RobertConstantin a răspuns:

Invata sa ii investesti si vei face si mai multi, iar atunci iti vei putea lua ce vrei!