| nicoleta24 a întrebat:

Cum ati vrea sa fie casa unde ati vrea sa locuiti, adica, CASA PERFECTA? Descrieti si argumentati... Cel mai interesant raspuns fundita si vot:*

Răspuns Câştigător
| UnicornsAreLove a răspuns:

Deci eu mi-as dori o vila sau casa la bacau.In natura mi-ar placea deoarece iubesc natura si nu imi place orasul aglomerat.Imi place sa stau la curte e mult mai frumos si ai mai multe avantaje.Chiar daca sunt si destule dezavantaje.

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cam asta isi permit acum multi dintre romani daca vreau sa -si cumpere o casa! http://www.glumite.ro/poze_haioase~4_poze_ciudatenii~93_casa_perfecta.html Eu prefer apartamentul meu!

| Aiicha a răspuns:

Ar trebui in primul rand sa fie a mea adica eu sa fiu proprietarul.

Casa mea perfecta ar trebui sa fie inconjurata de multa verdeata si sa fie nici prea mare nici prea mica.Ar trebui sa aiba neaparat balcon si scara si sa fie alba.
Daca as alege unde as vrea sa stau as alege Sibiu sau Brasov.
winking

| xXGumiTsAXx a răspuns:

O casuta linistita, in munti, intr-un loc cat mai pitoresc, unde sa stau cu familia happy
Tu? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa stau la casa departe de oras in natura sa am o curte mare cu multe multe flori si cu o fantana.Casa sa nu fie foarte mare la exterior, sa fie vopsita in alb si cu geamuri mari cat peretele, in curte sa am leagane, terasa.Nu vreau sa am animale la casa decat un catel probabil bichon sau o pisica.In casa nu sunt foarte pretentioasa dar vreau sa fie impecabila si cat mai deschisa la culoare.Mdah cam asta imi doresc:->