| Anonimcic a întrebat:

Voi ati vrea o "relatie perfecta" sau nu? ..De ce? Argumentati-va raspunsul! Cel mai argumentat raspuns va primi fundita!:*

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Da si nu. Da pentru ca normal vrei fie cat de bine posibil in relatia de cuplu, si nu pentru ca stiu ca nu sunt perfect nici eu ca sa pretind de la celalalt asa ceva.

1 răspuns:
| ExTremBoyzz a răspuns:

Sincer, da pentru nu mereu nimeresti persoana potrivita in cel mai rau caz sa profite fata de tine. De ce? Pentru ca orice om are nevoie de o femeie in viata lui normal noi suntem o jumatate(barbati) iar femeile (alta jumatate) daca ne gandim suntem unul.