| Sperietoarea a întrebat:

Cum ati vrea sa procedati intr-o situatie neplacuta?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Zambind ca de obicei.Nu se poate altfel la minelaughing

7 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Depinde de situatie. uneori actionez cu nervii(Adica nu prea bine) alteori incerc sa rezolv situatia si sa privesc partea buna a ei.

| Art a răspuns:

Depinde ce situatie!?

| Anduciu a răspuns:

Depinde de situatie, de locul in care ma aflu, de oamenii din jurul meu si de starea mea de spirit.happy

| florin_7920 a răspuns:

Uneori in situaţilimita acţonez mai dur, dar sint adeptu rezolvarilor pe cale paşnică mai bine calm dechât sa faci un mare tarăboi si sa nul mai poti remedia aşa procedez eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi as vrea sa nu ma enervez, sa-mi pastrez calmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de situatie :rezist cu zambetul pe buze, ma scuz pentru a pleca dupa ceva, il iau pe "nu stiu" in brate; daca e o cearta nu continui discutia pana nu ma calmez.

| latexcap93 a răspuns:

As unge rulmentii cu vaselina