| Antonies a întrebat:

Cand intrebi o fata daca vrea sa fie cu tine (fata in fata) si daca zice da, apoi cum procedati? O sarutati sau cum?

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Pai de exemplu, daca chiar iti place cu adevarat de ea, te apropi subtil de ea, si o saruti, iar ea daca simte ce simti tu, iti va raspunde la fel. Bafta, cu fata pe care o placi!

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Si daca te saruta ea pe tine, ce faci? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să ştii ce faci dacă o iubeşti.

| Xelon a răspuns:

Depinde de la om la om, eu de exemplu sar sa ii dau sutienu' jos happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Sex offender scrie pe fruntea ta rolling on the floor

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite mah, inca o persoana care se gandeste numa' la prostii, eu fac asta doar de curiozitate, sa vad ce marine poarta si sa stiu cum sa ii aleg sutienu cand ii fac un cadou, tie iti placea cand iti dadea bunica ta un pulover cu 5 numere mai mare? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Eu nu primeam cadouri cand eram copil, poate de aia acum nu le suport laughing, asa ca nu pot vorbi din experienta prietene. Da, numa" la prostii. Trebuie sa imi joc rolul de mascul, trebuie sa ma integrez si eu undeva tongue

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

Neintegrat ha?
Si eu ma simteam la fel amice si atunci mi-am zis, trebuie sa fie si un loc al meu si am tot cautat si cautat si pana la urma la-am gasit... spitalul de nebuni, ma simt inteles si apreciat aici, te-as integra si pe tine aici dar nu corespunzi standardelor(nu esti destul de nebun ), imi pare rau laughing))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

Nu sunt destul de nebun? You have no idea my friend laughing.

| Xelon a răspuns (pentru anonim_4396):

AAA,deci de asta emaptizez oarecum cu tine laughing
Hai ca i-am facut destul spam la saracu ' baiat laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xelon):

La cat de patetica e intrebarea sa zica mersi de spam-ul nostru laughing

| anonimafarasufletcareareprietwnifasisidusma a răspuns:

De obicei da, ik sunt fata