| fevrier a întrebat:

Cum au apărut bancurile cu Bulă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut in perioada Ceausescu, bula inseamna p..., a fost inventat ca reactie la austeritatea regimului.Este recunoscut si afara.

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Nu stiu, dar existau si acum 40 de ani cind eu aveam 6 ani.

| alecs871 a răspuns:

Familia lui Bula:
Bula=tatal
Bizda=mama
Si Buta=fiul

| MoreTime a răspuns:

Tristetea unui copil rrom care a fost numit Bulă, era atat de mare incat s-a gandit sa faca bancuri cu si despre elbig grin, acum Bula a ajuns la varsta de 24 de anitongue big grin

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Nu stiu eact, dar cred ca bula inseamna de fapt p***. aoricum, exista de cand aveam eu 3 ani