| Carstescu97 a întrebat:

Vreau sa-mi dati niste glume ironice, adica cum fac americani in unele seriale.M-am saturat de bancurile cu Bula si Alinuta
FUNDA PENTRU CEL MAI AMUZANT!

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

-Dormi?
-Da. Vorbesc cu tine in somn.

-Ai ajuns?
-Nu, eu sunt pe drum. Fantoma mea a ajuns inaintea mea.

-Te-ai tuns?
-Nuuu. E iluzie optica.

-Tu fumezi? [esti cu tigara in mana]
- Nuuuu..eu doar trag sa nu se stinga.

-Mai traiesti?
-Nuuu.e doar imaginatia ta care iti joaca feste.
Uita-te la "Doi barbati si jumatate". Acolo sunt o gramada de faze amuzante, printre care si ironii! happy

| Carstescu97 explică (pentru PatyKan):

Cam asta e ce caut, ma uit si acolo dar de cand a plecat Charlie serialul parca numai are farmec

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itzic cu Marie

-Mai Marie eu mai am putin si ma duc la babacioc. Spune-mi si mie mai inselat vreodata in viata?
-Pai mai Itzic ce sa iti zic.-..De trei ori.
-Asa mult vai vai crying. Dar spune-mi mie cand mai inselat prima oara?
-Pai mai Itzic mai tii minte atunci cand nu ai platit banca si era sa ne ia casa?
-Da judecatorul ala tanar frumos.-.
-Pai atunci a fost prima oara cand team inselat
-Bine bine dar a doua oara cand mai inselat?
-Pai mai Itzic mai tii minte cand ai jefuit acea banca si era sa ne execute?
-Da tot judecatorul ala tanar si frumos.
-Atunci a fost a doua oara cand team inselat.
-Bine bine dar a doua oara ca nu mai pot ma sting.-.A treia oara cand mai inselat?
-Pai mai Itzic mai tii minte cand ai candidat la primarie si iti mai trebuiau 38634 voturi?laughing
Funda?

| Carstescu97 explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau cu Bula si Alinuta si vreau cu Maria..nu este ceea ce caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol wtf. Alea is nasoale