| AmyAmaLyAAA a întrebat:

Cum pot sterge un prieten de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Allexaandraa a răspuns:

Bunahappyte ajut eu tongue

Dai clik pe prietenul tau happysi la profilul prietenului care vrei sa il stergi, vezi ca mai jos scrie Perete, Informatii, Fotografii, Prietenihappy iar apoi sunt pozele cu prietenii lui happysi vezi ca mai jos scrie Sugereaza-i Prieteni, Scoate din lista de prieteni, Distribuie profil, Denunta/Blocheaza aceasta persoana, Tu dai click pe Scoate din lista de prietenihappytongue iar apoi dai iar click tonguehappy.

Sper ca te-am ajutat...happy

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intri pe pagina respectivului si selectezi "Unfriend".

| oana1238105 a răspuns:

Day pe toti prietenii tai si apoi in dreapta sus iti apare "editeaza prieteni" si o sa-ti apara din nou prietenii iar daca dai pe iei(nu clik)in dreapta iti apare un x. apesi pe el si prietenul e sters.

funda?:o-3

| qwerty a răspuns:

Intri pe profilul prietenului si in stanga jos ai optiunea "Scoate din lista de prieteni".

| anonima3826 a răspuns:

Intri in profilul lui si in stanga jos dai click: scoate din lista de prieteni... sper ca ti-am fost de ajutor (funda?)