| mymy a întrebat:

Cum castig diamante pe lady popular?
Funda

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi sugerez şi ţie şi celor care mai au întrebări de tipul asta să folosească formul jocului respectiv . http://forum.ladypopular.ro/
E mult mai ok , primeşti răspunsuri de la jucători care ştiu.Baftă!

| Deeny a răspuns:

Ca sa castigi diamante sunt doar 2 variante : inviti prietenii si poate ai noroc si iti ofera. mie mi-a oferit decat 1.
2. ori cumperi adevarat cu bani adevarati. simplu! alte variante nu exista...

| anonimatic a răspuns:

Ceea ce iti spun acum nu este vreo minciuna, sau la baza.Eu ma joc de 117 zile si am facut o pauza cam dupa 15 zile de cand am inceput pana acum 2 saptamani.Si in zilele astea tot ce am facut a fost sa am grija de domnisoara( neavand niciun ban dupa ce am reluat jocul) tot ce am facut a fost sa ma joc jocuri( sudoku de cateva ori,sau chiar odata; Razuieste,Prajitura norocoasa, Conecteaza punctele, Duelul de moda si jocul acela cu gramatica).M-am jucat aceste jocuri si am provocat multe alte domnisoare la duelul de moda pentru a putea trece de nivelul 5( la care inca ma afluhee hee ) iar astazi am vazut ca am 189 de diamante, crede`ma, fara sa le cumpar sau altceva.mi-am dat seama cate aveam abia dupa ce am vazut sus numarul de diamante(fara sa stiu ca numarul acela reprezinta diamantele pe care le amlaughing ) si apoi am activat premium pentru 100 de diamante si am ramas cu 89laughing.Dar crede-ma ca nu stiu de unde sunt acele diamante, insa presupun ca ar putea fi de la jocuri sau provocari.Eu una cred ca le castigi jucandu-te lady popular zilnic si fiind activa: jocuri, provocari poate etc.Altfel nu imi pot explica de unde au aparut acele diamante.

| Veroniquest a răspuns:

Pai castigi 200 de diamante la 100 de zile, si diamate gratuite mai poti primi la butic, numai ca dai 100$ din banii din joc, altef, doiamate gratuite nu mai primestibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa castigi diamante trebuie sa inviti multi prieteni ori cu bani adevarati

| Magda1111111 a răspuns:

Anonimatic, tu ai 189 de diamante pentru ca daca joci 109 de zile pe lady popular iti da gratuit 200 de diamante, crede-ma, daca nu ma crezi viziteaza-ma pe lady popular, ma cheama Magdis si vei vedea ca nu v-am mintit. Funda?

| Beea255 a răspuns:

Cum poți să-mi zici te rog