| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Cum credeti ca sunt eu?

cea mai mare descriere si cu cel mai mult sens pr fundita
nu ca as fi o persoana importanta doar e o intrebare

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea ai fi o fire foarte isteata, rapida si tot ce se poate in sensurile acestui cuvant isteata. Te vad ca pe o persoana frumoasa, fan Miley Cyrus, respectarea idolului. Alceva nu pot spune despre tine, nu stiu cum arati, cum esti, chiar nu stiu. Am raspuns la intrebare numai pentru ca sa te ajut, despre tine multe nu stiu.
Sarbatori fericite si multa sanatate!
Cu drag si stima, Ioana!

5 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Pai nu te cuosc dar cred ca esti de treaba big grin

| Lala20 a răspuns:

Plictisita! Devreme ce pui asemenea intrebari.

| parfum11 a răspuns:

Poti fi: fericita, trista, suparata, nedumerita, nervoasa, indragostita
de treaba, neintelegatoare, ascultatoare, obraznica, cuminte, rebela
sau buna, draguta, urata
funda

| TatooMaker a răspuns:

Cred ca ai parul brunet cu ochi caprui, esti o persoana inteligenta dar incapatanata, iti place culoarea rosu, si cam asta cred.

| dsd a răspuns:

Parerea mea, esti sincera.Ai gusturi bune la muzica, asta observand din raspunsurile date pe TPU.Cred ca esti si o persoana saritoare, ajuti lumea.Mai multe nu pot spune deoarece nu te cunosc.Asta am observat din raspusurile date pe TPU.

P. S. : Esti fan Jonas?batting eyelashes