| Petruta2012 a întrebat:

Cum credeti voi ca ar arata lumea perfecta(in care sa fim si noi, oamenii, inclusi)?

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ce-i perfect pentru mine, poate fi imperfect pentru tine. Nu poti sa creezi o lume perfecta pentru toti, ci pentru fiecare in parte. Deja, avem nevoie de mai multe lumi...

| Schoompika a răspuns:

Poi...noi nu am mai gresi niciodata,strazile nu ar fi pline de oameni in greva, basescu nu ar mai fi presedinterolling on the floor laughing, eu as fi una dinte perfectele perfecte ale clasei.Cam atata imi trece prin minte momentan.

| Atlantis_6737 a răspuns:

Sa avem cate un robot de fiecare pe care il trimitem la munca. Si noi sa ne imbatam zi si noapte cu alcool benefic pentru organism big grin daca nu, sa vina potopul! \m/

| DevilPinkPinkyLight a răspuns:

Cel mai bine pentru bugetari sa nu mai fie criza! laughing
Dar pentru mine ar fi altfel!

| DevilPinkPinkyLight a răspuns:

Lumea mea perfecta ar fi ca in clasa eu sa fiu cea mai perfecta, nu stiu sa am asa gramezi de haine si de toate, si colegii din clasa mea sa nu mai fie toti cretini cam asta imi trece prin minte acum

| Bianka_9565 a răspuns:

Fara duere fara suparare fara tristete dar sa fie bucurie...