| CyLvEr a întrebat:

Cum credeti ca ar arata pentru voi lumea perfecta? Adica sa poti face orice doresti tu, sa stii totul...etc.Cel mai bun raspuns=Fundita

Răspuns Câştigător
| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Pentru mine lumea perfecta arata asa; Sa nu mai fie copii bolnavi, sa nu fie rautate, minciuna, ura, etc. Sa fie totul gratis adica sa nu mai existe bani.Sa nu mai fie crime, parintii sa nu isi abandoneze copii prin orfelinate si sa nu se mai faca avorturi.Si multe altele.

| CyLvEr explică (pentru Domnisoaraindragostita):

Bun raspuns, este unul demn de funda...dar sa vedem si cum gandesc alte persoane.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Lumea perfectă ar însemna pentru mine o lume fără lacrimi.Numai zâmbet.

| CyLvEr explică (pentru Musique):

Asta este adevarat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff, daca fiecare ar face ce ar vrea el, lumea ar fi un haos nicidecum perfecta.

Lumea perfecta este aia in care toti sa avem aceleasi drepturi si aceleasi sanse in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi totul perfect s-ar plictisi lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei o lume perfecta construieste-ti tu una cu echerul.

| CyLvEr explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CyLvEr):

big grinhee hee

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Si sa numai existe droguri si tigari.

| CyLvEr explică (pentru Domnisoaraindragostita):

hee hee de ce fara tigani? Asta este un exemplu de discriminare, si ei sunt niste suflete, niste vietati care poate nu gandesc la fel ca romanii dar sunt si unii care daca te uiti la ei si la comportament nu sunt,, tigani"

| CyLvEr explică (pentru Domnisoaraindragostita):

Scuze, dar m-am grabit sa citesc repede, am avut ceva de facut si am citit tigani in loc de tigari big grin, scuze

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru CyLvEr):

Citeste corect.Am scris tigari nu tigani.

| Domnisoaraindragostita a răspuns (pentru Domnisoaraindragostita):

Dupa ce am scris am vazut ca ai scris ca nu ai citit corect.