| AvalohAlyn a întrebat:

Cum ar arata lumea ta perfecta?

Răspuns Câştigător
| papuciirupti a răspuns:

Ne inchinam la baniwinking
banii ne scot in fata, toata lumea isi doreste faima si succes si in goana asta uita sa mai fie oameni. pacat, era o lume asa frumoasa...

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O lume fara coruptie, o lume linistita, fara oameni t/a/m/p/i/t/i.

| papuciirupti a răspuns:

Plina de pace si respect. sa ne pese de absolut toti oamenii si sa nu mai facem diferente. sa fim toti fericiti si sa traim in pace... etc

| AvalohAlyn explică (pentru papuciirupti):

Asta ar fi raiullaughing

Din pacate aici pe pamant situatia nu e tocmai roz.sad

Daca lumea ar fi ales pacea si nu razboiul ar fi fost altfel.

| J0B0MAT a răspuns (pentru papuciirupti):

Agree.

| AvalohAlyn explică (pentru papuciirupti):

Asa este.sad
Nu degeaba se spune ca banul e ochiul dracului. goana si lacomia de bani aduce numai lucruri negative.
Si practic e doar o hartie.
Oricum banii se duc, nu ii ia nimeni cu ei in mormand sau dupa moarte..deci au o valoare temporara si amagitoare.

| papuciirupti a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Corect, dar de multe ori aduc fericirea. cand ai mai mult de cat restul lumii te simti mai bine, esti altfel si din pacate ne lasam pacaliti de hartii...

| papuciirupti a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ne inchinam la baniwinking
banii ne scot in fata, toata lumea isi doreste faima si succes si in goana asta uita sa mai fie oameni. pacat, era o lume asa frumoasa...