| englishman a întrebat:

Cum creezi o noua pagina in meniu la Samsung Galaxy Y S5360?

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Se va crea singura cand aplicatile nu vor mai incapea in celelalte pagini ale meniului.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Doar pe "ecran" ca sa zic asa se pot crea mai multe pagini. in meniu depinde de cate aplicatii ai, paginile apar singure cand e "inghesuiala" laughing

| trompeta a răspuns:

Dupa ce instalezi aplicatii se vor alatura icoanelor din meniu cele instalate astfel incat se vor creea alte pagini cu aplicatii sau jocuri. Bafta!

| englishman explică:

Mulțumesc tuturor.