| Chiorix a întrebat:

Cum demontez lama de la ascutitoare?

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

Trebuie să ai o șurubelniță, dacă ai, deșurubează șurubul de pe mijlocul lamei, când l-ai deșurubat de tot, îmingo lama din spate și ea o să iasă din acel suport.

PS : Trebuie să scoți de tot acel șurub.

10 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Nu neaparat cu surubelnita, merge si cu varful unui cutit... recunosc insa ca asta e o varianta originala ca sa iti faci crestaturi pe piele. Vrei sa te tai cu lama?

| Chiorix explică (pentru MitroKta):

NulaughingUrăsc oamenii care fac asta! Dar cine sunt eu să judec...

| MitroKta a răspuns (pentru Chiorix):

Atunci la ce ti-ar trebui o lama de la ascutitoare. Cand eram mai mic demontam si eu ascutitorile, dar numai pentru ca aveam un apetit extraordinar pentru a demonta ceea ce-mi pica in mana. Sa nu intelegi prin asta ca te cred cumva mai mica.

| Azµre a răspuns:

N-ai ce face?!

| Zatharra a răspuns:

Te plictiseşti în halul ăsta?

| Zatharra a răspuns:

Dacă e de plastic cel mai uşor e să o spargi altfel nu cred că poţi scoate lama...

| PAmy99 a răspuns:

Desfa surubelul ala si gata!
funda? happy

| Vlad43 a răspuns:

Nu intru in detalii, iei frumusel o surubelnita, in + sau - depinde cum e surubul la lama, si dupa aia invatartiwinking

| mail108 a răspuns:

Cu ajutorul unei surubelnite.

| Vampir99 a răspuns:

Cu surubelnita desurubezi surubul dintre lama si suport!