| Shrouddale a întrebat:

Cum descarc si instalez 3ds max, am mai auzit ca trebuie sa platesti ca sa il folosesti, daca se poate sa imi dati os solutie ca sa nu mai platesc

1 răspuns:
| eugenl a răspuns:

Te inregistrezi pe site-ul autodesk ca fiind elev sau student si apoi descarci orice program gratuit de la ei de la programele educationale.
Iti vor da licenta 3 ani de zile, dar de fiecare data cand vei imprima iti va aparea o banda cu scris pe conturul paginii in care va scrie in engleza: Acest desen este facut cu un produs de la Suita Educationala Autodesk