| anonim_4396 a întrebat:

Cum distribui o poza de pe o pagina pe peretele cuiva (facebook)? laughing sar'na

Răspuns Câştigător
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Atunci dupa ce dai pe Distribuire ai acolo Distribuire: in propria cronolologie si ai o sageata si dai pe ea si dupa in cronologia unui prieteni si ii scrie numele.

| Mansi_Lilli_1960 a răspuns (pentru AndutzzaAnduu):

Cum pun o poza pe pagina uni prieten

9 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Cand dai "distribuie" iti apare sus "Distribuie in: propria cronologie" si o sagetuta, da-i pe sagetuta si o sa-ti apara si optiunea "distribuie in cronologia unui prieten", apoi cauti prietenul si ii dai distribuie! Succes!

| catalinmodan a răspuns:

Dai sa distribui si in stanga jos scrie cui vrei sa distribui, dai pe ala si apesi pe personalizat acolo unde scrie vizibil pentru: people or lists dai click pe aia din dreapta si unde scrie specific people or lists dai click si scrii mai jos numele prietenului care vrei sa o vada

| unbaiatanonim a răspuns:

Cand dai share scrie: On my timeline, On a friend timeline etc. Selectezi On a friend timeline.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Cand dai pe Distribuie, alegi: Distribuie in cronologia unui prieten, nu inpropria cronologie, sau poti copia link-ul dela poza, intri pe profilul prietenului si copiezi link-ul in casuta aia in care scrie: adauga un comentariu si iti va aprea o pozamai mica, apoi stergi linkul si dai: Posteaza.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Intri pe pagina respectivului si langa locul in care ii poti scrie "La multi ani!" sau alte texte pe wall ai upload photo iar poza va fi postata direct pe wall.

| xLove a răspuns:

Click pe DISTRIBUIE (La poza care vrei sa o distribui) -->>Apare un chenar pentru descrierea pozei -->>In partea de sus a chenarului scrie: Distribuie: In cronologia ta-->> Click la distribuie: In cronologia ta-->> Apare o lista. In ea scrie,, Pe cronologia unui prieten''. Click acolo --> Apare o bara unde poti scrie -->> In acea bara scrie cateva litere din numele de FB a prietenului tau, dupa care va aparea o lista in jos. -->> Distribuie.

Numai bine!

| niko200 a răspuns:

Pai..vezi ca dupa ce apesi pe poza cand apare mai mare, dca pui sageata pe ea, in josul pozei apare o mica bara unde scrie like/distribuie... apasa pe distribuie/share(depinde cum iti apare)

fundita?

| Rad_Bogdan_1999 a răspuns:

Da vreau