| alexx102428 a întrebat:

Cum e parerea voastră schimbarea orei. Sunteti pro sau contra acestui fapt?

15 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Eu sunt contra schimbării orei. Nu ajuta la nimic. Doar dereglează organismul.

| kar1GaNNN a răspuns:

Pro.
E ziua mai lunga.

| RobertMoon a răspuns:

Contra, mereu mă trezesc obosit oricât as dormi de când cu ora asta.

| Lostlyric a răspuns:

Conspiratie. Clar. Ce treaba am sa ma bucur de mai multa lumina? Poate sunt bampir, Coane!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexSalling a răspuns:

Nu ma intereseaza schimabrea orei. Nu sunt nici pro nici contra.

| Victoria18 a răspuns:

Pro ca s-a marit ziua. Am mai mult timp liber sa imi desfasor activitatile. Suntem oameni, cautam cat mai multa lumina nu suntem lilieci.

| alex15ccc a răspuns:

Contra, e inutil, oricum este foarte probabil ca la anul sa nu se mai schimbe ora

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Contra si eu, aceasta masura a fost luata ca si masura economica.nu stiu cat de mult poate afecta organismul, dar mi se pare o aberatie sa tot schimbi ora pentru consum de energie.se cam schimba si clima ce vom face vom da si anotimpurile inainte si inapoi?

| Jakye a răspuns:

Salut,
Eu sunt PRO. Ziua este mai lungă.

| TheDarkDragon a răspuns:

Mie imi convine asa, organismul n-are treaba, nu e ca si cum se derelgeaza cu 12 ore, plus ca mi s-ar parea si ciudat sa se intunece vara mai repede sau iarna mai tarziu, adica sa m-am obisnuit.

| antoniaidk a răspuns:

Pro

| Zsolt15 a răspuns:

Neutru,e bine ora de vara ca e lumina mai mult si rau ca dormim o ora mai putin, nu mi se pare ceva deranjant

| ShutFickOn a răspuns:

Sincer sunt putin bucuros ca s-a schimbat, se spune ca daca dormi prea mult ajungi sa mori mai rapid, si plus ca acum ziua e mai lunga, mai stai si tu pe afara, te joci cu prietenii etc

| porcarumadalina a răspuns:

Contra