| Nicoleta_5902 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra despre publiciatate... Daca sunteti pro sau contra. Argumenti, va rog. Merci!

Răspuns Câştigător
| Nyku_5126 a răspuns:

Este foarte necesara pentru profit, atat pe net cat si la TV. Tu platesti la o firma sa-ti aduca 100 de canale in casa dar nu platesti nimic la acele canale pentru ca le vezi. Ele castiga cu reclama, la fel ca si ziarele gratuite sau nu...pagini web si multe altele happy De acolo iese profitul. Plus ca este o foarte buna metoda de a afla ultimele noutati (daca te intereseaza o citesti/vezi/asculti daca nu ...treci peste)

2 răspunsuri:
| T. AC a răspuns:

Publicitatea este foarte buna asa pot sti mult mai multi ce se intampla ce e nou si in cazul unei afaceri poti rpofita multi numai din motivul ca au aflat si merg de curiozitate si apoi se implica sau cumpara depinde dupa cazhappy, dar mai sunt si unele lucruri care nu trebuie facute publice si reclamele daca sunt facute aiurea pot chiar deranja uni oameni

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Buna!
Publicitatea se arata a fii ceva de viitor...mai toata lumea sta acum, daca nu la TV, macar pe net si vede, voluntar sau nu, publicitate! Daca ai putin gust si ceva imaginatie, ai toate sansele! Pot iesi bani frumosi dintr'un astfel de job!
Personal, sunt pro!
Succes! happy