| AnaAmalia31 a întrebat:

Cum este sa ai o diriga profesoara de sport?

Răspuns Câştigător
| D3iDEI a răspuns:

Eu am diriga prof de sport...e ca si cum in orele de dirigentie faci sportul si la sport dirigientie, media 10 toata clasahee hee si nu iti da 4 daca nu vii cu treningul la scoala, in rest daca fumezi iti suna parintii, tipa la tine gen (X nu te mai juca cu apa, sun-o pe mama, de ce ai sarit pe geam, de ce il bati pe Stefan, de ce ai luat 4... ) cel putin asa e o zi obsnuita la mine in clasa, cu diriga mea de sportlaughing, iti urez bafta!

7 răspunsuri:
| Mehh a răspuns:

Iti zic, din experienta proprie, ca e destul de naspa...si cred ca sti si tuhappy

| AnaAmalia31 explică (pentru Mehh):

Mie-mi place de diriga...adica nu e nimic rau la ea. Mie-mi place ora de sport, asa ca n-am nimic impotriva! laughing

| Mehh a răspuns (pentru AnaAmalia31):

Iti place ora de sport,ca in ultimul timp stai pe bara(sau banca,sum vrei).Nu-i nimic rau la ea...dar in jurul ei da:directoare isi bate joc de ea cai noua in scoala, ne pune sa facem ora deschisa si sa pregatim nu stiu ce minuni pe acolo, sa facem afise pentru vestiar...

| AnaAmalia31 explică (pentru Mehh):

Auzi vezi ca aveam probleme cu tusea...dar mi-era o ciudat cand jucati baschet crying Auzi dar ce trebuie sa facem la lectie deschisa ca ea prima data a zis : Un sfat pentru un copil mai mic Dupa a zis : Ceva cu prietenie.deci ce facem? laughing

| Mehh a răspuns (pentru AnaAmalia31):

Nu stiu...n-am ideesad

| danutz24 a răspuns:

Ca o diriga normala.

| EllyPff a răspuns:

Daca motiveaza multe absente cu sau fara scutire e super laughing