| drak a întrebat:

Ce memorie sa fac despre profesoara de sport pentru ora festiva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambigua rau intrebarea ta! Probabil ca trebuie sa scrii cateva randuri pentru respectivul profesor cu ocazia incheierii anului scolar!
Ca altfel, nu imi pot imagina din ce intentionezi sa confectionezi o "memorie" pe loc! Sau cum?
Scrii despre un moment semnificativ din "viata" de elev, moment care are legatura cu respectivul profesor!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact! Lucrul in echipa, e o idee buna!
Vezi ce faci cu exprimarea si cu ortografia, serios (zi-mi!)!

| drak explică:

Pai zi-mi si mie ce as putea scrie despre profa de sport. daca imi dadea diriga sa scriu despre alt profesor. aveam ce sa zic.
La profesoara de sport ce sa zic... ca ne-am imbunatatit conditia fizica, am invatat sa lucram in echipa. etc?