| NoMusicNoFun a întrebat:

Cum fac ca sa scriu mereu cu aceeasi culoare si scris pe mess?

Răspuns Câştigător
| Ioana66_9356 a răspuns:

1. Intra pe mess
2. Deasupra avatarului tau scrie "Messenger" da-i clik acolo
3. Selecteaza " Privacy Option"
4. In stanga este o lista din care tu vei da clik pe "Apparence"
5. Dupa ce ai dat clik in te vei uita in dreapta si vei selecta """Change Fonts & Colors"""" dupa care vei vedea ca nu te vei mai chinui sa iti chimbi culoarea scrisului... Mi-a facut placere sa te ajut... >big grin>

2 răspunsuri:
| Bastea a răspuns:

Ce messenger ai?

| Bastea a răspuns:

Apesi: change text, apoi colorohter colors.Si iti alegi culoarea
asta daca ai messenger 9