| anna_7534 a întrebat:

Cum pot sa scriu colorat pe mess? Nu doar cu o culoare, mai multe

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La optiuni editezi si salvezi

| aangelia a răspuns:

Cand deschizi o fereastra dai la T ala mare la paleta aia, color effects alegi culorile si dupa, bifezi "Always use color effects" si salvezi :*

| Bubu a răspuns:

Dai sus la messenger, la preferinte, aspect, modifica caracterul culorilor, apesi p culoarea din dreapta d jos apoi pe definire culori particularizate si iti alegi ce culori vrei dp aia dai ok:*

| byutxa a răspuns:

Dai la format, paleta si la color effects.

| elenusha94 a răspuns:

Buna

| Tatarasanu a răspuns (pentru elenusha94):

Hai ca daca am ajuns sa intrebam asa ceva chiar ca untem dusi!

| Edward2000 a răspuns:

Sall! Pai dai acolo la T ala apoi iti arata modul de scris si culoare!