| AnemonaP a întrebat:

Cum pot da pe messenger, ca mereu sa scriu cu aceeasi culoare si scris?

Răspuns Câştigător
| Dyva_1008 a răspuns:

Trebuie sa urmaresti urmatoarea traiectorie : Messenger -> Preferences -> Appearance -> Change fonts & colors...Aici alegi ce culoare si scris vrei si dai Apply!happy

12 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Faci ca aici pentru culoare si marimea frontului http://i55.tinypic.com/flbpf8.jpg

Vei vedea B I U si langa este o paleta pentru culori

| Bybanu a răspuns:

Logheza-te pe mess, dai sus la Messenger -> Preferences -> Appearance si acolo dai Change Fonts & Colors. alegi ce din astea vrei, dai Ok, Apply si gata.winking Succes

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy intri la Messenger-Preferences-Appearance la change fonts & colors, iti alegi de acolo si dai apply si ok happy

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Messenger > Preferences > Appearance > Change Fonts & Colors... > si alegi culoarea si tipul de scris pe care il vrei happy

succes!winking

| Nume a răspuns:

Sus o sa apara Messenger da click pe el privacy options o sa dai pe pe varianta Appearance si acolo Change Fonts & Colors si setezi tu

| Yryna14 a răspuns:

Messenger-->Preferences-->Appearance-->Change fonts and colors si de acolo setezitonguefundita?:X

| AҜane a răspuns:

La culoare dai unde este,,T,, si acolo iti arata o paleta cu culori apesi pe ea, si dupa aia te duci la,, Color effects.,, si iti alegi de acolo cu ce culori vrei sa scrii si dupa aia te duci in stanga jos unde scrie,, Always Use Color Effects,, si mereu o sa-ti apara cu acele culori. La scris nu stiu, scuze.

| WordCup a răspuns:

Messenger ---> Preference---> Apparance--->Change Fonts&Colors... Funda :Xbig grin?

| Andreea_9030 a răspuns:

Dai la T(format) si daca vrei sa schimbi culoarea apesi pe change text color si dai o culoare daca vrei sa schimbi scrisul dai la sageata de unde scrie arial si alegi ce vrei

| AKA_7404 a răspuns:

Sus scrie Yahoo! Messenger iar dedesubt Messenger. Dai click acol osi din toata lista aceea dai la "Preferences". Apoi dai la "Appearence","Change fonts and colors...".Si de acolo iti alegi si dai "ok" si inca o data "ok" si s`a rezolvat.

| i3mima a răspuns:

Asta nimeni nu stie

| T30p00p a răspuns:

Pai...dai pentru T [ langa fetisoara care zambeste ] vezi culori alea,,,, color efect, alegi culorile care le vrei ...sus unde scrie SAVE [sus, langa color ] scrii cateva litere si dai save [ sper ca te-am ajutat ]